Нові можливості для одеських журналістів

Одеським журналістам пропонують підтягнути свою англійську, а також закріпити знання з медіаграмотності. В освітньому центрі «Window on America» відбудеться інтенсивний семінар-тренінг «English for Media Literacy». Попередня дата проведення заходу: середа 30 травня 2018 року. Адреса центру «Window on America»: вул. Пастера, 13.

Участь у тренінгу безкоштовна. Тривалість тренінгу 4-5 годин. Чекаємо на ваші заявки на електронну адресу playoff.odessa@gmail.com.

Перший етап курсу проходив в Одесі з 25 березня по 29 квітня та зібрав слухачів різних напрямків діяльності – журналістів, студентів та викладачів історичного факультету та факультету журналістики Одеського національного університету, фінансистів та юристів, тощо. Протягом шести тижнів на зустрічах, усі з яких проходили англійською мовою, обговорювались такі питання, пов’язані із медіа грамотністю: традиційні та нові медіа, індустрія реклами, упередження в засобах масової інформації, фейкові новини та пропаганда, різноманітність в медіа та багато інших

 

This Post Has Been Viewed 25 Times

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *