Якось посварилися два титани:  «Голлівуд» та  «Форд» . Відтоді у голлівудських фільмах якщо й знімали автокатастрофу, то потрапляли у неї тільки машини марки «Форд». Тож і довелося поважній компанії йти на компроміс із кіношниками.

Хоча «Happy Misto» ще не досягло рівня Голлівуду (це в нас попереду), ми все ж вирішили написати про те, які машини найчастіше потрапляють у ДТП за версією одеських журналістів.

Згадайте заголовки новин про автомобільні аварії: які марки там найчастіше фігурують? Часом буває так, що саме марка машини стає причиною появи новини. Особливо, якщо у ДТП потрапив дорогий джип. Або вантажівка. Або ж «зустрілися дві самотності»: «лексус» та «запорожець».

Ми вирішили вирахувати найпопулярніші марки машин, про які одеські журналісти згадували у новинах про ДТП протягом місяця (7 жовтня – 7 листопада 2014 року). За основу ми взяли повідомлення сайтів «Волнорез», «Репортер», «Думская», «Одесская жизнь», «Трасса Е 95».

На першому місці, як і передбачалося, легкові автомобілі: 86 згадувань. На другому — вантажівки (18), атобуси чи мікроавтобуси (9), трамваї (6), до речі, згадувань про тролейбуси не було, та мопеди й мотоцикли (4).

Хто найчастішеТакож нам цікаво було встановити, про які марки автомобілів найчастіше пишуть у новинах про ДТП. І тут на першому місці — з великим відривом — ВАЗ. В половину менше згадок мають Тойота та Деу.

Марки машинПо три згадування мають  «Таврія» та «Рено», по  два — «Нісан»,  «Шкода», «Хюндай».

Що скажете? Наскільки об’єктивною є картина, яку показують нам журналісти?

Наталія Стеблина

 

This Post Has Been Viewed 11 Times