Якщо ти в Одесі: Інструкція по годуванню чайок (фото)

odessa-more-plyazh

Годувати чайок — одна з улюблених розваг одеських пляжників. Це гра для кмітливих і спостережливих, яка має свої звичаї і неписані правила.

DSCN0782

Як і кожна гра, годування чайок має свої правила і вимоги. Перш за все, ви маєте купити хлібчик, хоча б 400-грамовий. Але й велика буханка теж підійде, були б чайки на морі. З цим скарбом ви приходите на узбережжя і починаєте виглядати цих кумедних птахів.

DSCN0785Часто буває так, що їх одразу і не видно. Особливо під вечір. У такій ситуації радимо вам вийти на пірс і, побачивши хоч якусь перелітну чаєчку, кидати у воду невеликі ламтики. Якщо вона їх побачить і зловить, то підніметься потім вгору і зробить кілька великих кругів. Так чайки повідомляють родичів про те, що знайшли «хлібне» місце.

DSCN0818

Годувати чайок краще з пірса – так цікавіше і зручніше. І от, вони вже злетілися навколо вас і шалено кричать. Кидати крихти просто під ноги не варто. Навіть якщо до вас два метри, жодна адекватна чайка так близько не підлетить. З цієї ж причини варто кидати хавчик за напрямком вітру. Пірс дуже в пригоді, адже робить вас на півметри вищим.

Їдять чайки дуже весело. Кинеш хлібчик у воду, аж тут одразу кілька птахів намагаються його вхопити. Хто встиг – швиденько летить у безпечне місце.

DSCN0819

Цікаво годувати чайок і на льоту. Тільки і чуєш: клац-клац. Саме тут починається справжній спорт – попасти чайці просто в рота то ціла наука. Зазвичай вони літають перед вами великими колами. Отже, найкращі цілі – ті, що летять збоку, проти вітру. Можна обирати собі якусь конкретну чайку і цілити просто в неї.

DSCN0821DSCN0822 У безвітряну погоду радимо спробувати кидати ламтики хліба вгору перед собою. Тоді чайки зависнуть над вами на кілька секунд парувати, а потім – круте піке вбік. Взагалі ці птахи дуже класно маневрують. На якусь мить можна дійсно уявити, що то якісь «Месершміти», тільки смішні і абсолютно безпечні.

DSCN0847DSCN0854DSCN0848

Погодуйте чайок усіма трьома способами, спробуйте вигадати щось іще і, повірте, вам захочеться повторити цю гру знову і знову. А чайки завжди поїсти не проти, особливо після тривалої негоди, коли людей на пляжах мало, та й ті кудись спішать.

DSCN0823 DSCN0828 DSCN0829 DSCN0855

This Post Has Been Viewed 1,071 Times

Добавить комментарий