Пейзажна алея: гарний настрій у центрі Києва

Як будеш у Києві, раджу відвідати Пейзажну алею. Це оаза хорошого настрію і безтурботності у тому величезному і завжди заклопотаному місті, яким видається наша столиця з першого погляду.

Кожному місту потрібні місця, де цікаво фотографуватися. Інакше ні городянам нема чим похизуватися у соцмережах, ні туристам — чого згадати. У Києві, звісно, є і Хрещатик, і Майдан і ще багато чого. Проте там кияни фотографуються мало, а найпопулярнішими місцями серед них є ботанічний сад та Пейзажна алея. Про ботсад розповімо іншим разом, зараз — «Пейзажка».

Алея розташована за будинками по вулиці Великій Житомирській і огортає крутий схил пагорба. Пейзажною її назвали невипадково  — з гори відкривається вид на глибокий мальовничий яр. Ще недавно ці місяця виглядали занедбаними, але за них взялися митці (до речі, неподалік розташована Київска академія образотворчого мистецтва та архітектури). Вони й створили нинішню «Пейзажку» — півкілометра чи то дитячого майданчику, чи то сучасних інсталяцій. Цікаво тут і дорослим, і дітям. Серед молоді великою популярністю користуються лавки у вигляді тварин з широко відкритою пащею. Це ідеальне місце для розмов «без свідків» та поцілунків. А ще є довжелезний синій кіт, у зубах якого люблять фотографуватися молоді. До кота на обід приходять навіть знаменитості. Зокрема, тут справляли весілля шоумен Роман Вівтонів (він же Майкл Щур) з журналісткою Ганною Бабінець.

Пейзажна алея — це місце гарного настрою. Тут часто можна побачити фокусників, музикантів, гравців мильними бульбашками і просто щасливих людей. Розташована вона дуже зручно, йдучи від площі Львівської длощі до Десятинного провулку (там знаходиться Дитинець та Історичний музей). В кінці маршруту можна звернути на одну з київських Лисих гір, де до цього часу справляються відьомські ритуали. Також радимо спуститися по сходам на Воздвиженку. Це район з новими та реконструйованими будинками і садибами, ніби складеними з конструктора. Нерухомість тут дорога і неліквідна, тож Воздвиденка стала одним з символів несмаку та марнотратства сучасного Києва. Проте походити тут варто, побачити багато цікавого. Тим паче, що лабіринт вулиць приведе вас у сердце старого міста — Поділ.
DSCN2706

DSCN2632
DSCN2637
DSCN2639
DSCN2641
DSCN2643
DSCN2645
DSCN2648
DSCN2651
DSCN2653
DSCN2666
DSCN2667
DSCN2668
DSCN2670

DSCN2672
DSCN2675
DSCN2677
DSCN2680
DSCN2684
DSCN2686
DSCN2688
DSCN2696
DSCN2698

This Post Has Been Viewed 360 Times

Комментарии

Добавить комментарий