Молоді люди віком 20-35 років, які є державними службовцями, представниками соціального бізнесу, громадських організацій та медіа зможуть долучитися до програми «Молодь змінить Україну» від Фонду родини Богдана Гаврилишина.

«Наші учасники — це громадяни, які пов’язують своє майбутнє з Україною, прагнуть позитивних змін для країни, вільно володіють англійською мовою та мають ідею проекту, який реалізовуватимуть у межах програми, щоб змінити життя своєї громади. Тематика проектів стосуватиметься розвитку самоврядування та самоорганізації населення; ребрендингу міста чи громади; соціальних інновацій; підвищення довіри та соціальної згуртованості; розвитку соціального бізнесу та креативних індустрій» — йдеться у прес-релізі проекту.

Програма «Молодь змінить Україну» відбуватиметься в три етапи:
1) Школи місцевого розвитку (квітень — травень); 2) Проекти місцевого розвитку (червень — липень); 3) Стажування в Європі (вересень — жовтень)

Детальніше про програму «Молодь змінить Україну» читайте на сайті Фонду родини Богдана Гаврилишина: https://goo.gl/A1jYp7  

Реєстрація на участь у програмі (з 14 лютого до 14 березня 2019 року): https://goo.gl/wsUipf

This Post Has Been Viewed 244 Times